להתרגש עד הגג…

ברוכים הבאים לשחר של אירוע חדש, למקום בו מתחילות כל ההנאות וכל השמחות נשענות עליו. זהו כמובן העולם המופלא בו תקליטן לאירועים ולשמחות הוא עבדכם הנאמן והמוסיקה היא האמצעי הנכון ביותר. לא רבים יודעים אך תקליטן לאירועים בדיוק כמו כל בעל מקצוע רציני אחר צריך להביא לא רק את כלי עבודתו לאירוע אלא גם ניסיון רב בתחום, אך האם מספיק לו הניסיון אשר צבר באירועים כמו שלך בכדי שיהפוך את אותו תקליטן לאירועים, למלך המסיבה? כנראה שלא. על כן, במאמר זה נרחיב על הפעילויות הנוספות ותחומי התמחותו של כל תקליטן לאירועים אשר ניתן לאתר כיום בישראל.

  • ·         תקליטן לאירועים במועדונים ובדיסקוטקים יהיה בדרך כלל בעל מקצוע מיומן אשר צבר במשך השנים ניסיון רב כשולייתו של תקליטן אחר במועדונים בארץ ובעולם. תקליטן לאירועים מסוג זה חייב להכיר את כלל גווני המוסיקה המודרנית וכן לשלוט ביכולת לשנותה וליצור יצירות מקוריות משלו על בסיס חומרים קיימים וכלים מקומיים.
  • ·         תקליטן לאירועים באולמות וגנים – זהו תקליטן המתמחה בעיקר באיתור ושילוב מגוון סגנונות מוסיקאליים המוכתבים לו ע"י בעל האירוע או במסגרת קווים מנחים שמותווים לו. עיקר עבודתו של תקליטן לאירועים כגון חתונות, מכוונת למספר שעות מצומצם ועל כן עליו להיות חד ואגרסיבי בבחירת המוסיקה ואופן השמעתה.
  • ·         תקליטן לאירועים חברתיים ועסקיים – מכיוון שמדובר בעשרות סוגי אירועים המוגדרים כחברתיים או עסקיים, נניח כי אנו דנים באירוע כגון תצוגת אופנה. תקליטן לאירועים מוסג זה זקוק אך ורק לכישורים מינימאליים בכדי לספק את הסחורה. עם זאת, מרבית החברות יעדיפו להציג באירועים אלו תקליטנים בעלי שם עולמי וזאת משתי סיבות עיקריות: האחת, מדובר באח"מים המשתתפים באירוע ולכן יש לספק להם איכות מקסימאלית, וסיבה שנייה היא בגלל החשש מטעות קטנה שתפיל את כל האירוע.
  • ·         תקליטן לאירועים גדולים במיוחד – גם התקליטן המוכשר ביותר בעולם לא יצליח להבטיח את השתתפותו כתקליטן הבית באחד מהאירועים הגדולים בעולם. זאת מכיוון שלאירועים גדולים יש את הדינאמיקה שלהם וכך תקליטן לאירועים גדולים תמיד יהיה אחד מהשמות הגדולים בתעשייה, אך לא בהכרח זה שכולם חושבים שהוא הטוב ביותר…

 

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>